Hapësire reklamuese

Rajoni

Shpallet në kërkim shqiptari, akuzohet se përdhunoi një 15-vjeçare në Greqi

Shkruar nga Newsbomb
Shpallet në kërkim shqiptari, akuzohet se përdhunoi një

Një shqiptar është shpallur në kërkim nga autoritet greke pasi akuzohet se ka përdhunuar një vajzë të mitur.

Mediat greke shkruajnë se ka qenë babai i një 15-vjeçare që ka bërë denoncimin në policinë e Nea Zihnis në Seres, duke akuzuar se një shqiptar i moshës 36-vjeçare ka përdhunuar vajzën e tij.

Policia po heton denoncimin  dhe ka shpallur në kërkim shqiptarin, ndërsa priten edhe rezultatet e analizave mjekësore të cilave iu nënshtrua 15-vjeçarja.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese