Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Shpallet në kërkim mjeku Ramadan Sopaj, akuzohet për ngacmim seksual (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ca51aeba1fd2635d4736b666823a3b95

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për kapjen e një personi në kërkim.

Ai është mjeku Ramadan (Feriz) Sopaj, i lindur me 03.05.1955 nё fshatin Janqishtë, Komuna e Malishevës.

I dënuari është i kërkuar për veprat penale: Këqpërdorim seksual i personave nën moshën 16 vjeç dhe sulm seksual.

Pas këtij lajmi ka reaguar Oda e Mjekëve të Kosovës, të cilët me anë të një postimi sqarojnë se Sopaj ka punuar si mjek familjar në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare “Shpëtim Robaj” në Malishevë.

Ramdani-1.png

Më shumë

spot_img
spot_img