Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Zgjodhi të vishej me të kuqe gjatë 48 orëve në Nju Jork, zbulohet arsyeja që fshihet pas vendimit të Rita Orës

Shkruar nga Newsbomb
Zgjodhi të vishej me të kuqe gjatë 48 orëve në Nju
Artistja e njohur, Rita Ora

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora ndodhet në Nju Jork për të promovuar filmin e saj më të ri të titulluar “Descendants: Rise Of The Red” në Disney+.

Zgjodhi të vishej me të kuqe gjatë 48 orëve në Nju
 

Rita Ora gjatë këtyre 2 ditëve, në të gjitha daljet e saj publike është veshur me të kuqe e tëra.

Sipas prestigjozes Daily Mail, këngëtarja ka zgjedhur këto veshje në ngjyrën e kuqe, pasi duket se është frymëzuar nga titulli i filmit dhe ngjyra që e karakterizon atë në rolin që luan në këtë prodhim kinematografik.

Zgjodhi të vishej me të kuqe gjatë 48 orëve në Nju
 

Artistja shqiptare Rita Ora do të luajë rolin e Mbretëreshës së Zemrave në filmin televiziv muzikor, i cili do të transmetohet në Disney+ më 12 korrik.

Personazhi i saj është gjithashtu nëna e keqe e personazhit kryesor të filmit të ri, Red, rol që luhet nga Kylie Cantrall.

Zgjodhi të vishej me të kuqe gjatë 48 orëve në Nju
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese