Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Zbulohet DATA e finales së madhe të Big Brother Vip 3

Shkruar nga Newsbomb

Zbulohet DATA e finales së madhe të Big Brother Vip 3

Nuk ka më dyshime, finalja e madhe e Big Brother Vip do të jetë më 25 MAJ. Kjo datë u zbulua nga vetë moderator i këtij formati, Ledion Liço, gjatë mbrëmjes të kësaj të shtune.

E pra, banorët të cilët do të shkojnë në natën magjike të finales do të duhet të qëndrojnë brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh” edhe pak më tepër se një muaj.

Gjatë këtij "prime", Ledioni i tha banorëve se janë tepër të ndjekur dhe vazhdojnë të mbajnë mbërthyer pas ekranit shqiptarët.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese