Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Young Zerka së shpejti baba, partnerja e tij ndan fotot ku zbulon gjininë e bebit

Shkruar nga Newsbomb
Young Zerka së shpejti baba, partnerja e tij ndan fotot ku zbulon
Ne foto: Young Zerka dhe partnerja

Këngëtari i njohur shqiptar, Young Zerka së shpejti do të bëhet baba dhe ka qenë pikërisht partnerja e tij ajo e cila ka zbuluar lajmin e pritejs së ëmbël.

Lajmin e ka zbuluar artistja dhe mikja e këngëtarit, Fifi ku përmes një Instastory ka uruar partneren e tij si dhe i uron mirëseardhjen në klubin e mamave.

Young Zerka së shpejti baba, partnerja e tij ndan fotot ku zbulon
 

Në postimin shihen disa foto të partneres së Zerkës me barkun e rumbullakosur ku shkruan “baby blue” duke lënë të kuptohet se do të bëhen prindër të një djali.

Young Zerka dhe partnerja e tij Iliana Trebicka janë prej kohësh bashkë, teksa shumë shpejt do të bëhen prindër.

Young Zerka së shpejti baba, partnerja e tij ndan fotot ku zbulon
 
Young Zerka së shpejti baba, partnerja e tij ndan fotot ku zbulon
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese