Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Xhensila Myrtezaj feston sot ditëlindjen, sa vjeç bën këngëtarja

Shkruar nga Newsbomb
Xhensila Myrtezaj feston sot ditëlindjen, sa vjeç bën
Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj është kryefjala e koncerteve, rrjeteve sociale si dhe mediave të showbiz-it. Ndarja e saj me Bes Kallakun, jeta e këngëtares, pamja, trupi bombastik, gjithçka e saj komentohet me pikë e me presje kudo.

Sot, është një ditë e rëndësishme për Xhensilën, pasi ajo feston ditëlindjen. Mos e besoni nëse doni por këngëtarja mbush plot 30 vite jetë.

Urimet e para për ditëlindje ajo i ka marrë nga fansat e saj në rrjetet sociale. Madje, nuk kanë munguar as suprizat në shtëpinë e këngëtares.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese