Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Vritet në Shkup reperi i njohur shqiptar

Shkruar nga Newsbomb
Vritet në Shkup reperi i njohur shqiptar
Amar Ismani


Një incident i rëndë ka ndodhur gjatë mesnatës në Shkup, në rrugën e njohur si "Rruga e Plastikave". Për pasojë është vrarë reperi i njohur shqiptar Amar Ismani dhe 3 të tjerë janë plagosur. 

Lajmin për vdekjen është konfirmuar përmes një njoftimi në rrjetet sociale nga vëllai i tij, Edin Ismani.

“Të Allahut jemi dhe tek ai do kthehemi. Me zemër të thyer e të pikëlluar ju njoftoj se ka ndëruar jetë djali/vëllau jonë Amar Ismani. Ceremonia e varrimit do të bëhet sot me namazin e Iqindis në xhamin e Cairit, dhe pastaj te varezat në Butel”, ka shkruar vëllai i të ndjerit. 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese