Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Showbiz & Lifestyle

Video Virale, Bad Bunny ngec në getat e balerinës gjatë koncertit

Shkruar nga Newsbomb
Video Virale, Bad Bunny ngec në getat e balerinës gjatë koncertit
Momenti nga performanca

Një skenë e sikletshme ka ndodhur gjatë performancë së Bad Bunny në Coliseo de Puerto Rico në San Juan.

Këngëtari Bad Bunny ka qenë duke kërcyer me balerinën Kiara Rodriguez Saldivar, kur në një moment, ajo u kthye me shpinë dhe u afrua pranë këngëtarit.

Pikërisht atë çast getat e balerinës kanë ngecur në xhinset e Bad Bunny. Të dy ishin në siklet, deri në momentin, ku stafi ndërhyri të normalizonte ngjarjen e papritur.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese