Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Tifozja "më seksi" në botë kopjon shqiptarët, Ivana thyen spagetit para ndeshjes Kroaci-Itali

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Tifozja "më seksi" në botë kopjon
Tifozja kroate Ivana

Mbrëmjen e sotme nuk do ndeshet vetëm Shqipëri-Spanjë, por në orën 21:00 luhet edhe sfida tjetër e grupit B, Kroaci-Itali.

Sigurisht në shkallët e stadiumit nuk ka si të mungojë tifozja më seksi kroate Ivana Knoll, e cila ndodhet në Gjermani prej 11 ditësh në nisje të Kampionatit Europian.

Por duket se edhe Ivana nuk i ka rezistuar veprimit viral të bërë nga tifozët kuqezi para nisjes së ndeshjes Itali-Shqipëri ku thyen spagetit para tifozëve italianë ku mes të qeshuras italianët u gjunjëzuan të mos e bëjnë.

Në një postim në rrjetet sociale, Ivana ka vensour të kopjojë këtë veprim duke u “tallur” me italianët, duke i thyer spagetit, më pas ajo i gatuan ato dhe i hanë, duke i dhënë një mesazh të qartë lojtarëve dhe tifozëve “Azzurri”.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese