Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Ronela Hajati i “vë zjarrin” club-it, “tërbon” fansat me kërcimin provokues

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Ronela Hajati i “vë zjarrin” club-it,
Ronela Hajati

Ronela Hajati mund të themi është është një ndër artistet më seksi që skena shqiptare ka. Kudo ku këmba e Ronelës shkel diçka është e sigurt, do të ketë atmosferë elektrizuese.

E njëjtë si gjithmonë, këngëtarja së fundmi në një nga clubet e kryeqytetit ka dhuruar një performancë thjesht “wow”.

Në një video të postuar në rrjet, Ronela mban veshur një fustan seksi dhe shfaqet teksa bën lëvizje mjaft provokuese.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese