Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Pas daljes nga Big Brother Heidi Baci përballet me probleme shëndetësore

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Pas daljes nga Big Brother Heidi Baci përballet me probleme
Heidi Baci

Ndryshe nga banorët e tjerë të cilët menjëherë sapo morën telefonin në duar falenderuan mbështetësit e tyre, Heidi ka qenë e heshtur.

Ndërkohë, pjesëmarrja e saj në “After Party-n”, e Big Brother Vip 3 mbrëmjen e djeshme tërhoqi jo pak vëmendjen e fansave. Ajo u shfaq me syze dhe në asnjë moment nuk i hoqi ato. E për gjithë këtë Heidi e ka një arsye mjaft të fortë.

Së fundmi, ish-konkurrentja e Big Brother Vip 3 ka reaguar përmes një video duke thënë se pas daljes nga shtëpia e “Vëllait të Madh”, po përballet me një problem shëndetësor.

Si duket ajo ka infeksion në sy dhe për këtë arsye nuk ka reaguar në rrjetet sociale dhe u shfaq mbrëmë me syze.  

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese