Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Pa të brendshme në tapetin e kuq, gazetarja i ngre fustanin dhe i nxjerr pjesët intime Erjolës

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Pa të brendshme në tapetin e kuq, gazetarja i ngre fustanin dhe
Erjola Doci

Ish-banorja e Big Brother Vip, Erjona Doci ka pasur një moment të sikletshëm në tapetin e kuq për finalen e BBV3, ku është pyetur rreth fustanit që kishte veshur.

Mirëpo duket se kurioziteti i gazetares ka qenë i tepërt, pasi në një moment teksa e pyeste për çmimin i ka ngritur fustanin duke i zbuluar pjesët intime.

Ashtu në siklet Erjola, ka nisur të qeshë, ndërsa më pas ka zbuluar se ishte pa të brendshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese