Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Në prag të EURO 2024, Luiz Ejlli dhe Melinda publikojnë këngën për shqiptarët

Shkruar nga Newsbomb

VIDEO/ Në prag të EURO 2024, Luiz Ejlli dhe Melinda publikojnë

Luiz Ejlli dhe Melinda sapo kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor dhe mesa duket do të jetë hit i kësaj vere.

Fansat e dyshes së njohur të estradës e kanë pritur mjaft mirë këngën, duke bërë që të grumbullohen mijëra klikime në kanalin youtube, menjëherë sapo u publikua.

Kënga përkon me EURO 2024 dhe titullohet “Shqiptare”, një krijim me motive të muzikës tradicional, i ndërthurur me atë modern.

©credits youtube SBSEntertainment

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese