Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Momente intime nga plazhi me të dashurën, Robert Berisha nuk përmbahet para kamerave

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Momente intime nga plazhi me të dashurën, Robert Berisha nuk
Robert Berisha me të dashurën

Këngëtari Robert Berisha prej disa muajsh është në një lidhje dashuri me Ana Skrelin. Çifti po shijon romancën dhe së fundmi kanë shkuar me pushime se bashku.

23-vjeçarja ka postuar një video me momente intime me të dashurin e saj, teksa shihen të shtrirë në një shezlong.

Ata shihet se janë në plazh, ku shkëmbejnë puthje dhe përqafime me njëri tjetrin. Postim që e kanë shoqëruar me zemra. Video është postuar fillimisht nga Ana, ndërsa më pas këtë postim e ka rishpërndarë këngëtari.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese