Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Kërcimi sensual i Xhensila Myrtezajt, fundi transparent ia nxjerr në pah të pasmet “bombastike”

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Kërcimi sensual i Xhensila Myrtezajt, fundi transparent ia nxjerr
Xhensila Myrtezaj

Për një gjë të gjithë jemi të sigurt, Xhensila Myrtezaj është kthyer në kryefjalën e mediave rozë përgjatë kohëve të fundit. Pas ndarjes me bashkëshortin e saj, aktorin Bes Kallaku, Xhensila i është futur “me kokë” koncerteve.

Në çdo club nate ku këngëtarja është e ftuar atmosfera është “on top”. Përveç këngëve, ajo sigurohet që tu dhurojë fansave një performancë të zjarrtë.

Së fundmi në një nga clubet e Tiranës ajo është shfaqur e veshur me një fund transparent ku dhe i duken format “bombastike”.

Në videon që po bën xhiron e rrjetit Xhensila shihet teksa bën lëvizje sensuale dhe provokuese duke "tërbuar" fansat të cilët e kanë duartrokitur e brohoritur.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese