Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Këngëtarja shqiptare nuk i lë vend imagjinatës, "tërbon" rrjetin me bikinit minimaliste

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Këngëtarja shqiptare nuk i lë vend imagjinatës,
Arinda Gjoni

Ndonëse ka preferuar të qëndrojë jo shumë aktive në botën e muzikës, këngëtarja Arinda Gjoni komentohet gjerë e gjatë. Kur përmendim emrin e Arindës të gjithëve na vijnë në mendje fakti që sa vajzë e thjeshtë është dhe pa komplekse.

Ndryshe nga personazhet e tjerë të cilët para se të dalin në skenë apo studio përgatiten deri në detajin më të vogël, ky nuk është rasti i këngëtares pasi në çdo dalje publike është mjaft natyrale dhe na lejoni të themi dhe një yll i vërtetë.

Së fundmi, Arinda ka vendosur që të “djegë”  rrjetin  dhe se për çfarë e kemi fjalën më mirë të shihni dhe komentoni videon vetë!

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese