Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Jetmiri sulmon produksionin dhe bën paralajmërimin e fortë: Ça më kanë parë sytë…

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Jetmiri sulmon produksionin dhe bën paralajmërimin e
Jetmir Salaj

Jetmir Salaj pas daljes së tij nga shtëpia e “Vëllait të Madh”, s’ka humbur kohë dhe ka filluar menjëherë me akuzat kundrejt produksionit të Big Brother Vip 3.

Pasi u largua me debate dhe sherre, Jetmiri në një video live me Anaid Kalotin ka thënë se produksioni aty brenda “shet sapunin për djathë”.

Duke paralajmëruar se ditët në vijim do të ketë deklarata të forta sa i përket situatës dhe çfarë ndodhte brenda në shtëpi, Jetmiri u shpreh se përgjatë gjithë kohës ka ruajtur qetësinë, pavarësisht se dëshironin ta bënin si “ të çmendur”.

“O Anaid e di sa lajme do bëjmë. E di sa lajme do bëjë, se ke idene vëlla. Se kemi aq shumë për të bërë lajme, sa nuk ta merr mendja. Ça më kanë parë sytë e ça bëhet edhe si e trgojnë, edhe si i dallaverosin njerëzit. E si e sheshin sapunin për djathtë, kemi për të bërë të forta, më beso. Megjithatë me qetësi, unë e ruajta qetësinë edhe pse donin të më bënin si të çmendur. Jam shumë i lumtur sepse po më vuante shpirti”, tha ai.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese