Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Ishte duke performuar në një klub nate, këngëtari i njohur grek, pengohet dhe bie nga skena

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Ishte duke performuar në një klub nate, këngëtari i
Momenti kur kengetari bie nga skena

Këngëtari i njohur grekë Vassilis Terlegkas ka pasur një incident teksa ka qenë duke performuar në një klub nate.

Teksa po performonte hitet e tij, këngëtari i njohur ka tentuar të zbresë nga skena me ndihmën e një vajze. Pasi ajo i dha dorën për ta ndihmuar, Vassilis Terlegkas u pengua dhe u rrëzua.

Megjithatë, siç shihet në një video që qarkullon në TikTok, Vassilis Terlegkas u ngrit në këmbë me ndihmën e së njëjtës vajzë dhe një burri dhe ka vijuar performancën e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese