Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Ish banorja e Big Brother VIP çmend ndjekësit në rrjetet sociale, shfaqet sensuale dhe në super formë

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Ish banorja e Big Brother VIP çmend ndjekësit në rrjetet
Arta Kabashi

Arta Kabashi duket se po shijon këto ditë të nxehta vere duke u shfaqur më sensuale se kurrë. Ajo ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku duket me një fustan të bardhë e në pah i dalin format trupore.

Menjëherë reagimet në Instagramin e saj kanë qenë të shumta, duke marrë komente edhe nga personazhe të njohur të show bizzit.

Arta Kabashi është këngëtare e njohur në Kosovë. Ajo ishte pjesë e Big Brother VIP 3 Albania, shoë televiziv ku nuk mundi të shkonte deri në fund të rrugëtimit. Megjithatë për aq javë sa qëndroi, arriti të krijonte fansat e saj që sot ka zgjedhur t’i “përshëndesë” në Instagram përmes fotove bombastike.

Temperaturat e larta kanë pushtuar rajonin dhe në këto kushte, shumë njerëz kanë zgjedhur bregdetin, ndër ta edhe personazhe të njohur të show bizzit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ARTA (@artaakabashi)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese