Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Çfarë ka ndodhur me Ylli Limanin? Këngëtari shqiptar ecën zhveshur rrugëve të Spanjës

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Çfarë ka ndodhur me Ylli Limanin? Këngëtari
Ylli Limani

Temperaturat e larta kanë shtyrë këngëtarin shqiptar që të gjejë një zgjidhje. E kemi fjalën për Ylli Limanin i cili përgjatë ditëve të fundit ka qenë në Spanjë dhe ka vendosur të bëjë diçka që në Shqipëri e Kosovë nuk do të merrte guximin ta bënte.

Këngëtari shqiptar ka lëvizur gjysëm i zhveshur. Siç shihet dhe në video Ylli shfaqet vetëm me pantallona të shkurtëra e me shapka në duar.

I pa shqetësuar se dikush mund ta filmojë, Ylli ecën zbathur rrugëve të Spanjës dhe ashtu si dhe vetë ai e thotë: “E kush na njeh këtu!”.

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese