Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Eskalon situata në “Për’puthen”, Erika përplaset fizikisht me konkurrentin

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Eskalon situata në “Për’puthen”, Erika
Perplasja ne Perputhen/ © Credits top-channel.tv/

Duket se situata në emisionin e dashurisë “Përputhen”, ka eskaluar në një përplasje fizike mes Erikës dhe Buçit.

Erika, e cila ka qenë në një njohje me Buçin, duket se ka dalë nga vetja kur ka parë takimin që ky i fundit ka zhvilluar me Klaudian që ishte tepër intim.

Klaudia dhe Buçi takim e tyre e zhvilluan në një SPA, ku u shfaqen me rroba banjo, e ku nuk munguan përqafimet mes tyre. Pas kësaj Erika është ngritur nga karrigia dhe ka goditur “me sa i hante dora” Buçin.

Ai është përpjekur që pas shuplakës të përmbahet, teksa shihet që në një moment i vendos dorën në fyt.

Erika: Megi para se të flasësh kam diçka të vogël…

(Ngrihet në këmbë dhe i drejtohet konkurrentit të cilin e godet”.

Buçi: A je në terezi për këtë që bërë?

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese