Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Egla në gjendje të rënduar psikologjike, ha bukë dhe qan

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Egla në gjendje të rënduar psikologjike, ha bukë dhe
Ne foto: Egla Ceno

Ditën e djeshme Egla festoi ditëlindjen e mbyllur në dhomën e bardhë. Pa ç’ka se do të donte të ishte me persona të tjerë në ditën më të rëndësishme për të, Egla u detyrua ta kalojë së bashku me Meritonin dhe Ilnisën, dy “armiqtë” e saj brenda në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.

Në një moment Egla është filmuar duke qarë. Teksa po konsumonte ushqimin dhe pasi i fryu qirinjtë e vetme, aktorja u përlot.

Pavarësisht se vëllai i madh i ndëshkoi duke i lënë në një dhomë, si Egla po ashtu dhe çifit Meriton-Ilnisa s’kanë ndaluar sulmet ndaj njëri-tjetrit.

© Credits https://top-channel.tv

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese