Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ E lagur me bikini, Xhensila Myrtezaj “çmend” rrjetin me të pasmet “bombastike”

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ E lagur me bikini, Xhensila Myrtezaj “çmend” rrjetin
Xhensila Myrtezaj

Pas lindjes së vogëlushit të saj, Amen, Xhensilën përveçse  e pamë të fokusuar te palestra iu fut me “kokë” edhe punës.

Koncertet njëra pas tjetrës nuk e kanë lënë këngëtaren që të “marrë frymë” dhe të kalojë aq kohë sa ajo do të dëshironte me të vegjlit e saj, Ajkën dhe Amenin.

Por, si duket së fundmi Xhensila ka vendosur që së bashku me fëmijët e saj të “arratisen” diku. Këtë fakt e ka zbuluar vetë këngëtarja në llogarinë e saj në “Instagram”. Ajo ka postuar një video me Ajkën teksa shihen duke u hedhur në pishinë.

Ajo që kanë vënë re të gjithë fansat në këtë video sigurisht që është trupi i këngëtares. E veshur me bikini, trupi i Xhensilës është më në formë se asnjëherë tjetër.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese