Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Debat i ashpër mes Eglës dhe Françeskës, aktorja “shfrenon gojën": Vrimën e b*****

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Debat i ashpër mes Eglës dhe Françeskës, aktorja
Egla dhe Franceska

Debatet brenda shtëpisë së Big Brother Vip dhe Egla me fjalorin e saj vijon. Kësaj here banorja, ka debatuar me Françeskën, ku dhe me atë ka “shfrenuar” fjalorin e saj, fjalë të cilat nuk janë etike për tu dëgjuar në një televizion publik.

Teksa po debatonin ka qenë Françeska e cila i ka kthyer shpinën Eglës duke i penguar asaj pamjen, ndërsa aktorja i ka kërkuar të largohej pasi i krijonte ankth qëndrimi i saj përballë.

Debati mes tyre agravoi, ku dhe më pas kaloi në ofendime mes njëra-tjerës.

Egla: Ej po të shikoj vrimën e b******, largohu.

Françeska: Po vazhdo shife se atë meriton.

Egla: Ik se u kam kërkuar ndihmë banorëve të më shpëtojnë nga ty!

Françeska: Vazhdo kërko ndihmë çfarë të të them unë ty.

©Credits https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese