Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Aktorja e njohur “shokon” fansat, del e zhveshur në ballkon

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Aktorja e njohur “shokon” fansat, del e zhveshur në
Aktorja e njohur Kate Beckinsale

Aktorja e njohur Kate Beckinsale befasoi mijëra ndjekës të saj, teksa postoi një foto tepër provokuese.

Aktorja është bërë kryefjalë e mediave rozë, pas postimit në Instagram ku shfaqet me pantallonat e ulura dhe duke treguar të pasmet ne ballkon.

Ajo tregon të pasmet në xhamin e ballkonit, ndërsa në video shihet se përballë ka një pallë, ku ndodhen dhe disa dyqane.

Veprimi i aktores është kritikuar shumë, por veç postimit provokues vëmendjen ka tërhequr dhe ajo që shkruante. Kate Beckinsale shkruan se një ditë më parë i kishte ngordhur macja dhe se po ashtu kishte marrë disa lajme të tmerrshme, por nuk dihet se çfarë lidhje i ka bërë aktorja ngjarjeve dhe postimit të saj tepër provokues.

“Një ditë pas vdekjes së Clive (mace) dhe mora disa nga lajmet më të tmerrshme që kam marrë ndonjëherë, atë mëngjesin tjetër - ndonjëherë nuk do asgjë tjetër veçse që shoku juaj të shfaqet të bëjë shaka me ty”, ndër të tjera ajo në postim ka etiketuar miken e saj, teksa shkruan: “Faleminderit që nuk harron kurrë të hidhesh në zjarr me mua”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese