Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ “After Party” i Big Brother Vip 3 bën bashkë ish-banorët, çfarë nuk u pa gjatë festës

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ “After Party” i Big Brother Vip 3 bën bashkë
Pamje nga festa

Loja tashmë ka mbaruar me kurorëzimin e Egla Cenos. Sherret, debatet, hatërmbetjet, gricjet u “kyçën”  brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh” dhe banorët pas 5 muajve kanë bërë “paqe” me njëri-tjetrin.

“After Party”, i Big Brother Vip 3 bëri bashkë banorët më të komentuar dhe diskutuar gjatë muajve të fundit në vendin tonë. Pjesë e festës ishte Egla, Juli, Heidi, Ilnisa, Meritoni, Roza, Fationi, Rike, Erjola, Françeska, Bardhi e shumë banorë të tjerë. Ndërkohë, u vu re mungesa e dy vëllezërve Veshaj, Romeos dhe Donaldit si dhe e Sarës e cila kishte qëndruar në shtëpi pasi ishte e sëmurë.

Siç shihet dhe pamjet Heidi gjatë gjithë kohës është parë në shoqërinë e kunatës së saj, Bora Zemanit. Por ka pasur momente që është filmuar dhe pranë Julit dhe Arbër Hajdarit, komentet e të cilit gjatë netëve të “Primes”  kane qenë me spec për Heidin.

     

Gjithashtu i ftuar special në këtë natë ishte edhe fituesi i Big Brother Vip 2, Luiz Ejlli i cili “ngriti në këmbë”  të pranishmit me hitet e tij.

VIDEO/ “After Party” i Big Brother Vip 3 bën bashkë

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese