Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Victoria Beckham shpreh publikisht dashurinë për David Beckham: Ti je gjithçka për ne!

Shkruar nga Newsbomb
Victoria Beckham shpreh publikisht dashurinë për David Beckham: Ti je
Victoria dhe David Beckham

Victoria Beckham nuk ka nguruar të falënderojë dhe shprehë dashurinë dhe vlerësimin për bashkëshortin e saj, David, me rastin e Ditës së Babait.

Dizajnerja e modës dhe ish-këngëtarja e Spice Girls është e martuar me ish-futbollistin që nga viti 1999 dhe kanë 4 fëmijë: Brooklyn (25-vjeç), Romeo  (22-vjeç), Cruz (19-vjeç) dhe Harper (13-vjeç).

Beckham ndau disa foto të bashkëshortit të saj me fëmijët e tyre dhe shkroi: “Gëzuar ditën e babait babit më të mirë! Të gjithë të duam shumë! Ti je gjithçka për ne. Shume puthje”.

Victoria Beckham shpreh publikisht dashurinë për David Beckham: Ti je
 
Victoria Beckham shpreh publikisht dashurinë për David Beckham: Ti je
 
Victoria Beckham shpreh publikisht dashurinë për David Beckham: Ti je
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese