Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Vajza e Sylvinhos e dashuruar marrëzisht me Shqipërinë, publikon fotot në mes të rrugëve të Dortmundit

Shkruar nga Newsbomb
Vajza e Sylvinhos e dashuruar marrëzisht me Shqipërinë, publikon
Vajza e Sylvinhos me te dashurin dhe nënën e saj

Dortmundi ditën e djeshme ishte i mbushur me tifozë shqiptarë dhe jo vetëm. Mes tyre ndodhej edhe goca e Sylvinhos.

Taty Mendes është parë në rrugët e Dortmund e veshur me fanellën e Shqipërisë, teksa ka zgjedhur uniformën e bardhë. Vajza e brazilianit duket e “dashuruar” marrëzisht me Shqipërisë, teksa përkrah saj si një “shqiptar” është edhe i dashuri .

Mendes ka publikuar një sërë fotosh në rrjetet sociale ku shihet edhe me mamin e saj, të cilat kanë udhëtuar nga Brazili për në Dortmund për të mbeshtur Sylvinhon dhe Kombëtaren në duelin me Italinë. Kujtojmë se për fatin tonë të keq, kjo përballje përfundoi në favor të “axurrëve” me shifrat 2-1.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese