Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Vajza e babit sapo erdhi”, ish-banori i BBVA bëhet baba për herë të dytë

Shkruar nga Newsbomb
“Vajza e babit sapo erdhi”, ish-banori i BBVA bëhet baba
Endrik Beba

Ish-banor i Big Brother VIP 3, këngëtari Endrik Beba ditën e sotme është bërë baba për herë të dytë. Beba dhe bashkëshortja e tij Klea janë bekuar me një vajzë, ndërsa ka qenë vetë ai që ka ndarë lajmin e lumtur me ndjekësit në rrjetet sociale.

“Bebi ëndrrave. Vajza e babit sapo erdhi!”- shkruan Endrik përmbi fotografisë së ndarë në llogarinë personale të Instagram, por ende nuk e ka zbuluar emrin e vogëlushes.

“Vajza e babit sapo erdhi”, ish-banori i BBVA bëhet baba
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese