Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

U vonuan në emision, Eneda Tarifa dhe Gent Lasku: Po bënim sport!

Shkruar nga Newsbomb
U vonuan në emision, Eneda Tarifa dhe Gent Lasku: Po bënim sport!
Eneda Tarifa dhe Gent Lasku

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa prej më shumë se një viti konfirmoi romancën me ish-basketbollistin Gent Laskun. Genti Lasku është i njohur për publikun si basketbollist profesionist, pasi ka luajtur për klubin e Tiranës në Superligën Shqiptare të Basketbollit si dhe Kombëtaren e Shqipërisë, ndërsa këtë muaj moderon EUROZONE në Klan Tv mbi lajmet e Kampionatit Europian.

Të ftuar këtë mbrëmje te “Kampionët” Eneda dhe Genti nuk mbërritën dot në kohë duket munguar në pjesën e parë të emisionit.

E ndërsa Marina Vjollca i ka pyetur se përse nuk shkuan në kohë, këngëtarja me batutë u përgjigj “sot kemi bërë sport”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese