Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

U skualifikua i pari nga 5 nga finalistët, reagon për herë të parë Meritoni

Shkruar nga Newsbomb
U skualifikua i pari nga 5 nga finalistët, reagon për herë
Meriton Mjekiqi/ ©instagram.com/meriton.mjekiqi/

Meriton Mjekiqi ka reaguar për herë të parë pas skualifikimit të bujshëm që në fillim të mbrëmjes së Big Brother Vip3.

Në një  prononcim për Top Channel ai tha se me rëndësi ka që mësoi se familja e tij jashtë ishte mirë dhe se gjërat e tjera nuk kanë rëndësi. 

“Me rëndësi që familja qenka mirë, hala s’kam lexu asnjë lajm. Me Ilnisën… i dhamë dashuri njëri-tjetrit, do vazhdojmë të flasim”, tha ai.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese