Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Trendi i ri i VIP-ave, postojnë foto intime nga tualeti

Shkruar nga Newsbomb
Trendi i ri i VIP-ave, postojnë foto intime nga tualeti
Personazhet e njohura ne tualet

Një tjetër trend i ri disi i çuditshëm ka nisur në rrjetet sociale nga personazhet e njohura.

Këngëtarë, modele apo aktorë të njohur janë bërë të gjithë pjesë e këtij trendi të çuditshëm duke postuar foto nga tualeti.

Jo, nuk janë foto nga pasqyra e tualetit, pasi këto kanë vite që qarkullojnë, por po flasim për foto më intime. VIP-at postojnë foto të ulura në WC ku kryhen dhe nevojat personale.

Një foto të tillë e publikoi ditën e djeshme futbollisti  Karim Adeyemi, i cili shihej duke larë dhëmbët ndërsa pas tij ishte Loredana e ulur në WC.

Nga një kërkim në Instagramin e personazheve të njohura duket se ky tashmë është një trend i ri.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese