Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Të zhgënjyer nga eliminimi, Meritoni dhe Ilnisa braktisin studion e Big Brother VIP

Shkruar nga Newsbomb
Të zhgënjyer nga eliminimi, Meritoni dhe Ilnisa braktisin studion e
Meritoni - Ilnisa

Finalja e madhe e Big Brother VIP duket se ka sjellë reagime, në lidhje me eliminimet dhe shpalljen e fituesit.  

Një pakënaqësi duket se ka pasur edhe Ilnisa dhe Meritoni, pasi ky i fundit ishte i pari që u eliminua nga finalistët e BBV. Çifti duket se nuk e ka pritur aspak mirë këtë eliminim.

Meritoni në studio falenderoj të gjithë ata që e kanë mbështetur, ndërsa më pas së bashku me Ilnisën janë larguar nga studio.

Nuk dihet nëse ky veprim është një shenjë revolte pasi nuk e priste që Meritoni nuk priste të largohej në atë fazë, apo ka diçka tjetër.

Kujtojmë që Egla Ceno u shpall fituese e këtij edicioni të tretë të Big Brother Vip, duke u bërë gruaja e parë që ka marrë çmimin e madh.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese