Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Të falenderojë Besin kur çohet nga gjumi dhe para se të flejë”, Robert Berishës nuk i del e “keqja” me Xhensilën

Shkruar nga Newsbomb
“Të falenderojë Besin kur çohet nga gjumi dhe para se
Xhensila Myrtezaj/ Robert Berisha

Këngëtari Robert Berisha sërish ka folur në lidhje me “përplasjen” që ka pasur me Xhensila Myrtezaj dhe menaxherin e këngëtares para disa javësh.

Roberti tha se deklarata e tij për Xhensilën është marrë si një sulm ndaj këngëtares, por sipas tij nuk ishte për të marrë vëmendjen dhe se e gjithë situata nuk është bërë e qëllimshme.

Nuk kam nevojë për atë lloj fame, unë e bëj pa qëllim. Nëse jam gabim kërkoj falje 1 mijë herë, pyetja më është bërë a ka qenë me kastile ai postimi i koncertit, unë asnjëherë nuk kam thënë po, kam thënë mund të jetë për shkak të problemeve që mund të ketë me Besin.

Nuk është sqaruar, Xhensila është një këngëtare shumë e mirë dhe bukuroshe edhe nuk është rastësisht këtu ku është. Ai nuk është menaxher është recepsionist. Nuk kam bërë kontratë, ka hedhur poshtë produksionin, ka dashur të bëjë pak emër. I uroj sukses si atij si Xhensilës.

Por Roberti sërish i ka ripërsëritur deklaratat e tij se Xhensila e ka famën nga Besi.

"Është marr si sulm, por sqarohen nuk janë shumë të mëdha. E kam thënë që duhet t’i falënderohet paradite dhe pasdite, para se me u çu prej gjumit dhe para se me ra në gjumë është e kryme kjo punë”, u shpreh artisti në Cherry on Top.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese