Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Showbiz & Lifestyle

Surprizë e madhe në finalen e Big Brother, Meritoni eliminohet menjëherë

Shkruar nga Newsbomb
Surprizë e madhe në finalen e Big Brother, Meritoni eliminohet
Meriton Mjekiqi/ ©instagram.com/meriton.mjekiqi/

Meritoni la sonte shtëpinë e Big Brother VIP 3, duke ndërprerë rrugëtimin e tij dhe duke humbur mundësinë për të fituar çmimin e madh.

Mesa duket, publiku ka votuar moderatorin nga Kosova, më pak nga 5 finalistët e kësaj jave.

“Nuk e kam një analizë konkrete pse jam më pak i votuar, por falënderoj publikun që më ka votuar. Jam shumë i lumtur që kam ardhur deri në këtë pikë. Jam përmirësuar me veten. U rrita shumë, jam një Meriton me shumë durim, i matur, i pjekur”, u shpreh ai pas eliminimit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese