Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Supermodelja nuk përballon dot të nxehtin, pas heqjes së këmishës në emisionin live, shfaqet “topless” në plazh

Shkruar nga Newsbomb
Supermodelja nuk përballon dot të nxehtin, pas heqjes së
Modelja e njohur Heidi Klum

Modelja e njohur Heidi Klum duket se nuk po i përballon dot temperaturat e lartë të ditëve të fundit. Disa ditë më parë, modelja u shfaq në programin “Hot Ones”, në YouTube ku në një moment zbërthen kopsat e këmishës, ndërsa më pas e hoqi fare sepse nuk po duronte dot të nxehtin.

Por zbërthimi i këmishës dhe dalje me reçipeta nuk mjafton. Modelja 51-vjeçare e cila është duke shijuar pushimet me të dashurin e saj 17 vite më të ri, është është fotografuar nga paparaci në plazh “toples”.

51-vjeçarja duket në super formë teksa po merr rreze dielli dhe “ngriti temperaturat” me format e saj trupore mbresëlënëse.

Supermodelja nuk përballon dot të nxehtin, pas heqjes së
 
Supermodelja nuk përballon dot të nxehtin, pas heqjes së
 

Ajo ndodhet me pushime së bashku me partnerin e saj, Tom Kaulitz, 34 vjeç. Kujtojmë se Heidi dhe Tom u lidhën në vitin 2019. Diferenca 17-vjeçare e çiftit ka qenë në krye të mediave kohë më parë, por supermodelja nuk e ka aspak problem çështjen e moshës.

Supermodelja nuk përballon dot të nxehtin, pas heqjes së
 

Heidi e nisi karrierën në vitin 1992, kur fitoi konkursin ‘Model 92’, ku në garë ishin 25 mijë persona të tjerë. Më pas nënshkroi me Thomas Zeumer, CEP e Metropolitan Models New York, dhe karriera e saj mbresëlënëse akoma vazhdon. 

Supermodelja nuk përballon dot të nxehtin, pas heqjes së
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese