Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

"Skifterët" grabisin shtëpinë e Ermal Metës, këngëtari mesazh publik hajdutëve: Mos kërkoni ar, nuk jam i pasur

Shkruar nga Newsbomb
"Skifterët" grabisin shtëpinë e Ermal Metës,
Këngëtari Ermal Meta

Dy ditë pas ardhjes në jetë të vajzës së tij, shtëpia e Ermal Metës dhe partnerja Chiara Sturdà, kanë rënë pre e grabitjes në Itali. 

Lajmin e ka ndarë vetë këngëtari në rrjetet sociale, teksa tregon edhe derën e shtëpisë të shkatërruar.

Po ashtu Meta i ka bërë një apel publik hajdutëve. "Njoftim për hajdutët që thyen derën time sonte për të vjedhur, një gjerdan. Nëse kërkoni ar dhe para në shtëpinë e kantautorëve, ne nuk jemi të pasur,” shkruan kantautori.

Më pas Ermal Meta i ka kushtuar më pas një video fansave për t’i falënderuar për dashamirësinë që i kanë shprehur sot. 

“Fortuna e vogël është mirë. Mami i saj është mirë. Ju falënderoj të gjithëve për dashamirësinë!”  thotë kantautori.

"Skifterët" grabisin shtëpinë e Ermal Metës,

 

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese