Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Është i varur”, deklarata “bombë” e Megi Pojanit për Xhensilën dhe Besin, vjen reagimi i parë: Vk....

Shkruar nga Newsbomb
“Është i varur”, deklarata “bombë” e Megi
Megi Pojani dhe Xhensila me Besin

Një deklaratë e Megi Pojanit është bërë kryefjala e mediave rozë këtë të shtunë. Në podkastin e saj “Me Kast” Megi komentoi një ndër ndarjet më të bujshme në showbizin shqiptar, atë të Besit dhe Xhensilës.

Sipas moderatores Besi ka qenë arsyeja e ndarjes pasi kishte varësi me alkoolin. Deri më tani nga të zotët e punës, nga Besi dhe Xhensila nuk ka ardhur asnjë reagim, por reperi Stresi s’ka qëndruar pa thënë dy fjalë.

Teksa ka shpërndarë një nga lajmet e shumta që janë bërë sot sa i përket deklaratës së Megi Pojanit, Stresi shkruan: Vk meqë jemi pjesë e estradës dhe kemi të drejtën e mendimit, po ti a e di sa varësi ke? Respekt për ish-çiftin.

E sigurisht ashtu si dhe ndodh gjithmonë Stresi pas disa minutash e ka fshirë këtë postim!

“Është i varur”, deklarata “bombë” e Megi

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese