Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Shpallen 5 finalistët e “Big Brother VIP 3”

Shkruar nga Newsbomb
Shpallen 5 finalistët e “Big Brother VIP 3”
Logo e Big Brother Vip © Credits top-channel.tv

Ndryshe nga vitet e e tjera, në këtë edicion të Big Brother VIP 3 janë zyrtarisht 5 finalistë.

Përveç Romeos dhe Julit, mbrëmë iu bashkua Egla, Heidi dhe Meritoni. Sakaq, nga televotimi i publikut doli nga shtëpia Françeska, si më pak e preferuara nga nominimi. 

Finalja e madhe e këtij “reality show” të këtij edicioni do të mbahet vetëm pak pas ditësh, më 25 Maj. 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese