Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Shoqëronte këngëtarin në plazh, zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit

Shkruar nga Newsbomb
Shoqëronte këngëtarin në plazh, zbulohet vajza misterioze
Ylli Limani dhe Dora

Ylli Limani, një nga këngëtarët më të njohur të momentit, ka preferuar që ditët e nxehta të verës t’i kalojë në një nga destinacionet më të frekuentuara, në Green Coast.

Pak ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloi me shpejtësi një foto, ku Ylli shihej në shoqërinë e një bjondeje simpatike, duke ngjallur kuriozitet tek fansat e tij.

E teksa shumë pyesnin se kush është vajza misterioze, ne ju kemi zbuluar emrin. Bukuroshja që shoqëronte Ylli Limanin në plazh është Dora Kryeziu.

Dhe për të gjitha vajzat që u mërzitën që Ylli Limani është në një lidhje, duam tju qetësojmë e tu themi se Dora nuk është e dashura e tij, por e dashura e shokut të Yllit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese