Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Sherri i bujshëm në BBV, Eva Alikaj tregon si i ka marrëdhëniet sot me Luizin

Shkruar nga Newsbomb
Sherri i bujshëm në BBV, Eva Alikaj tregon si i ka
Eva Alikaj

Një ndër sherret më të bujshme gjatë Big Brother Vip 2 ka qenë ai i Luiz Ejllit dhe aktores Eva Alikaj. E teksa më shumë se një vit ka kaluar nga debatet e dy ish-konkurrentëve brenda në shtëpi, aktorja ka rrëfyer se si janë marrëdhëniet sot me Luizin.

Teksa ka bërë me dije  se nuk ka kontakt me asnjë nga banorët që ka ndarë të njëjtën shtëpi për disa javë, Eva tha se me Luizin ka pasur vetëm një herë një telefonatë.

Efi: Ke raport me ndonjë nga ish banorët?

Eva Alikaj: Me asnjë, me Fotininë pata pak, por jo, njëherë kam telefonuar Luiz Ejllin më kërkonte një vajzë e vogël numrin e tij, po më tha ‘le të më telefonojë’.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese