Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Sara dhe Bardhi prindër për herë të parë, e konfirmojnë me videon më të ëmbël

Shkruar nga Newsbomb
Sara dhe Bardhi prindër për herë të parë, e
Bardhi duke i puthur barkun Sares

Sara dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë. Dashuria që nisi brenda shtëpisë së Big Brother Vip do të kurorëzohet me ardhjen e një bebushi.

Ka qenë vetë Sara e cila në “Instagramin” e saj ka postuar një video ku këngëtari shihet teksa i puth barkun.

“Dritë, mami dhe babi shpresojne qe per ty te jene shembulli me i mire se dashuria e forte nuk pyet per asnje lloj sfide!”, shkruan Sara, duke i dhënë kështu një përgjigje mjaft të mirë të gjithë atyre që dyshuan për dashurinë e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Nikol Gjordeni (@saragjordeni)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese