Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Puthje dhe përqafime mes dy ish-banorëve të BBV3, opinionisti i Fun Club: U plakshi bashkë, së shpejti me një bebush

Shkruar nga Newsbomb
Puthje dhe përqafime mes dy ish-banorëve të BBV3, opinionisti i
Foto e postuar nga Dea

Një foto të dyshimtë kanë publikuar dy ish-banorët e Big Brother Vip. Bëhet fjalë për moderatorin Drini Zeqo dhe Dea Vieri.

Ata kanë publikuar një foto ku shihen shumë pranë njëri-tjetrit, ku nuk mungojnë përqafimet dhe puthjet.

“Shfletoje foton për lumturi”, shkruan Dea krah fotove, ku nuk nuk mungojnë edhe komentet e shumta, ku mes tyre dhe gazetari, opinionisti i Fun Club Ronaldo Sharka, i cili shkruan: “Urime! U plakshit bashkë dhe me ndonjë bebush, i lumtur për ju”.

Mbetet për t’u parë nëse mes dy ish-banorëve ka një lidhje romantike, apo bëhet fjalë thjeshtë për miqësi.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese