Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Publikohen mesazhet mes Erjola Doçit dhe Romeo Veshaj: Dua të martohemi bashkë

Shkruar nga Newsbomb
Publikohen mesazhet mes Erjola Doçit dhe Romeo Veshaj: Dua të
Erjola Doci

Një ndër ngjarjet më të komentuara brenda shtëpisë së Big Borther Vip 3 ka qenë “bomba” që balerini Graciano Tagani lëshoi vetëm disa ditë para se largohej.

Ai tha se Erjola dhe Romeo kanë shkëmbyer mesazhe, ku ka qenë aktori i cili i kishte shkruar asaj dhe i kishte thënë se e ka fiksim.  

Pas daljes nga Big Brother, Erjola ka qenë e ftuar në rubrikën “Mos i bjer me top”, ku dhe ka treguar të vërtetën e saj duke hedhur poshtë të gjitha deklaratat e Gracianos.

Gjithashtu, gjatë emisionit Ronaldo i nxori Erjolës disa prej mesazheve të cilat “pretendohen” se janë mes saj dhe Romeos.  Por, moderatorja tha se të gjitha këto mesazhet nuk janë të vërteta dhe mes mes saj dhe Romeos nuk ka pasur asgjë.

© Credits youtube.com/@TopChannelAlbania

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese