Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Vjen në jetë djali i Olta Gixharit

Shkruar nga Newsbomb
Pritjes së ëmbël i erdhi fundi! Vjen në jetë djali i
Olta Gixhari

Pritjes së ëmbel i ka ardhur fundi dhe aktorja Olta Gixhari është bërë nënë për herë të dytë. Bebushi ka ardhur në jetë ditën e sotme dhe fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.

Gjininë e fëmijës së saj, Olta e ka zbuluar pak muaj më parë përmes një baby shower, pranë Amarit dhe bashkëshortit të saj. Ndërsa sot, ajo ka dhënë lajmin e mirë në instagram, ku shfaqet me bebushin në krah.  "13.06.2024" shkruan aktorja bashkangjitur fotove. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese