Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Princi Leka dhe Blerta Celibashi të pandarë, shfaqen duke u puthur në një qendër tregtare

Shkruar nga Newsbomb
Princi Leka dhe Blerta Celibashi të pandarë, shfaqen duke u puthur
Blerta dhe Princ Leka

Princi Leka Zogu dhe partnerja e tij Blerta Celibashi, po jetojnë dashurinë e tyre të pashqetësuar më nga mendimi apo gjykimi i të tjerëve.

Ata kanë filmuar nga kalimtarë të rastit, teksa shkëmbenin puthje dhe përqafime në një qendër tregtare. Vlen të theksohet fakti se videoja ka bërë xhiron e rrjetit, por mesa duket asnjëri nga të dy nuk e ka kuptuaar që po i filmonin.

Princ Leka u vu në qendër të vëmendjes nga mediet, fillimisht për divorcin e tij me ish bashkëshorten, Elia Zaharia dhe më vonë për përplasjet që pati me familjarët e saj.

“Fokusit” të paparazzëve nuk u shpëtoi asokohe jeta sentimentale e Princit duket zbuluar se ai ishte në një marrëdhënie dashurie me fotografen, Blerta Celibashi. E tashmë ata nuk fshihen, por shijojnë ditë të bukura nga romanca e tyre.

@wowestrada

Princ Leka puth te shoqen ne nje qender tregetare

♬ original sound - WowEstrada

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese