Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Princ Leka i prezanton partneren e re vogëlushes së tij, fotografohen teksa drekojnë së bashku

Shkruar nga Newsbomb
Princ Leka i prezanton partneren e re vogëlushes së tij, fotografohen
Princ Leka me Gerladinen dhe Blerta Celibashi

Tanimë të gjithë e dini që Princ Leka është duke shijuar një tjetër histori dashurie. Blerta Celibashi ka “vjedhur” zemrën e Princit dhe marrëdhënia e tyre dita ditës po avancon e më tej.

Pas daljeve të tyre dorë për dore në publik pa “vrarë mendjen” se kush i sheh apo filmon dhe pasi mësuam se çifti ka nisur të bashkëjetojë, Princi si duket e ka prezantuar partneren e tij edhe me vogëlushen, Geraldinën.

Ata janë fotografuar në një nga restorantet e kryeqytetit duke drekuar së bashku. Blera shihet teksa i mban xhupin të voglës, ndërsa Princi mban Geraldinën.

Princ Leka i prezanton partneren e re vogëlushes së tij, fotografohen

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese