Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“P*lla të lëntë pa frymë”, debat i ashpër mes Eglës, Rozës dhe Rikes, banoret "shfrenojnë" gojën

Shkruar nga Newsbomb
“P*lla të lëntë pa frymë”, debat i ashpër
 

Debatet brenda shtëpisë së Big Brother Vip dhe Egla me fjalorin e saj vijon. Kësaj here banorja, ka debatuar me Riken dhe Rozën, ku dhe kanë “shfrenuar” fjalorin.

Egla ka qenë në vaskë ku i është drejtuar Rozës, duke i thënë injorante, ndërsa më pas kanë pasur një debat, ku është përfshirë edhe Rikja.

Pjesë nga diskutimi:

Egla: Pallë do me thënë shpata e Skënderbeut po nuk e ke dëgjuar sepse je injorante.

Roza: Unë jam injorante?

Erjola: E paditur do të thotë injorante se do të jap edhe shpjegimin e saj, kjo se është mësuar kështu. Po ti dridhe sa te duash po do përdredhësh vetën o Egla Ceno.  Duartrokitjet që si ke marrë asnjëherë në jetën tënde i merr këtu me këtë teatër.

Roza: Pra nëse i thotë Rikës je pallë ti po i thua që është shpatë?

Egla: Po!

Rike: Palla ta zëntë frymën, të lëntë pa frymë.

Egla: Amin o Zot.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese