Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Plas sërish në BBV, Liami godet me tullumbace në fytyrë Françeskën: Si nuk të vjen zor

Shkruar nga Newsbomb
Plas sërish në BBV, Liami godet me tullumbace në fytyrë
Liami dhe Françeska

Një tjetër incident ka nxehur gjakërat në shtëpinë e Big Brother Vip. Ka qenë Liami, i cili padashje ka goditur në fytyrë më tullumbace Franceskën. Kjo gjë ka nxitur pakënaqësi nga banorja, e cila i është “sulur” me një “lum” akuzash.  

Pavarësisht se Liami i kërkoi falje për gjestin e tij, ndjesa e tij nuk është pranuar nga Françeska, e cila e konsideroi veprimin mungesë edukate.

Pjesë nga debati:

Liam: Sorry

Françeska: M’u largo

Liam: Pa dashje

Françeska: Njeri i paedukatë

Liam: Sorry

Françeska: Ec

Liam: Të kërkoj ndjesë

Françeska: S’të vjen zor

Egla: Po top është moj, nuk është problem

Liam: Më fal

Françeska: Ec edukata

Liam: Unë vetëm doja të ngrija ujin që vetëm të lagej, kaq

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese