Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Plas debati mes vëllait të Jul Dedës dhe vëllait të Ilnisa Agollit

Shkruar nga Newsbomb
Plas debati mes vëllait të Jul Dedës dhe vëllait të
Mario Deda dhe Kevi Agollli

Debatet që ndodhin në shtëpinë e Big Brother Vip 3 vijojnë dhe jashtë saj mes familjarëve të banorëve.

Vëllezërit e dy prej konkurrentëve të “Vëllait të Madh”, kanë debatuar së fundmi në studion e “Wake Up”. Bëhet fjalë për Kevin Agolli, vëllain e Ilnisës dhe Mario Dedën, vëllain e Julit.

Sipas Marios, Eglën e ka nxjerrë Ilnisa, pasi Meritoni është thjesht një marionetë e saj.

Mario Deda: Eglën nuk e nxori Meritoni, e nxori Ilnisa.

Kevin Agolli: Jo, jo Eglën e nxori vetja, as Ilnisa as Meritoni.

Mario Deda: Bravo Ilnisës që ka një marionetë dhe i thotë “skape”.

Gjithashtu dy djemtë kanë folur edhe për finalistët të cilët dhanë mendimet e tyre se kush prej tyre do të shkojë në finale.

Mario Deda: Më të fortë e shoh Ilnisën, pasi Meritoni është treguar si vegël, megjithatë dy javët e fundit ka qenë më i qartë në lojë se në fillim ka qenë lëmsh.

Kevin Agolli: Unë finalist shikoj Ilnisën për shumë arsye, jo vetëm sepse jam vëllai i saj. Shikoj Julin dhe Romeon dhe për herë të parë shikoj dhe Meritonin se ka pasur një rritje dhe për tre edicione BBV do kemi një çift finalist.

© Credits https://www.youtube.com/results?search_query=top+channel

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese